تبلیغات
روستای بهادربیگ همدان ( مالک اشتر ) * ویکی بهادربیگ * Bahadorbeyg

روستای بهادربیگ همدان ( مالک اشتر ) * ویکی بهادربیگ * Bahadorbeyg
همه جای ایران سرای من است ...
قالب وبلاگ

امام صادق علیه السلام:

خداوند اختیار همه كارها را به مؤمن داده اما این اختیار را به او نداده است كه ذلیل باشد ...

تهذیب الاحکام (تحقیق خراسان) ج6، ص179
***********************************اگه میخوای نخبه های بهادربیگ رو بشناسی باید روی گزینه 
(( ادامه مطلب )) کلیک کنی . . . 
به درود 

برترین نخبه های بهادربیک شهدا بودند . 


33 شهید روستای بهادربیک از برجسته ترینها بودند که هیچ موقع آنها را نشناختیم .


 نخبه بودن به مدرک و تشریفات و خارج رفتن نیست .

 نخبه یعنی بهترین بودن و برای جامعه مفید بودن نه اینکه ............. 

آری شهدا اینچنین بودند. 

فکر خونه و ماشین مدل بالا و ریاست طلبی و فخرفروشی نبودند.

 و بهترین چیزی که داشتند جانشان بود که فدای آسایش من و شما کردند . . . 
وظیفه شرعی و اخلاقی است  که بزرگ مردانی که دارای کمالات اخلاقی و معنوی بودند و گردن ما حق دارند نامشان را زنده نگه داریم ادای دین نماییم .  

روزگاری که آموزش علم و سواد در روستاها غریب بود و متاسفانه جهل و بیسوادی در جوامع روستایی رایج بود ، افرادی بودند که سواد قرانی را بصورت عم جزء آموزش میدادند که به این افراد  آمیرزا میگفتند .  

( جد پدری نویسنده وبلاگ مرحوم میرزا محمد منطقی هم در شهر همدان تعلیم قرآن میدادند. )

بزرگترهای روستا خوب یادشون میاد که چند دهه پیش بهادربیک شیخ مومن و بااخلاص و بزرگواری داشت بنام

مرحوم حاج شیخ خدایار یاوریان  رحمه الله علیه . . . 


ایشان قرآن آموزش میدادند و میرزا بودند. پدران ما اکثرا قرآن را تا حدودی پیش جناب شیخ یاد گرفته بودند 

و در تاسیس هیئت های مذهبی بسیار فعال و مشتاق و استوار  بودند . 

مرحوم شیخ فرزند اجاق علی متولد سال 1289 بودند و در مورخه 1376/10/25 به رحمت ایزدی پیوستند . 

مقبره منور ایشان در مزار شهدای روستای بهادربیک محل دلدادگی افرادی است که به حضرات و اموات علماء ارادت دارند و کسب فیض مینمایند . رفتار و مسلک جناب شیخ پس از سالها همچنان الگو و ورد زبان مومنین است .

منجمله اخلاق زیبا و چهره گشاده ایشان که از صفای دل و باطن زیبایشان بود. محاسن  سفید بلند و تبسم لبخندشان اولین چیزی بود که در مواجه با شیخ به چشم میخورد. یادم میاد دوران کودکی بنده هر موقع شیخ را اتفاقی در مسیر یا مسجد زیارت میکردیم همیشه در سلام کردن حتی به ما خردسال بودیم تقدم داشتند و زودتر سلام میکردند و ما مکلف میشدیم به جواب سلام . 

شنیده بودم که ایشان اکثرا جمعه ها جهت اقامه نمازجمعه ، پیاده  به صالح آباد یا بهار میرفتند و همیشه دائم الوضو و دائم الذکر بودند. غالبا اکثر ایام روزه دار بوده و قدیما که رسانه ها و امکانات کمتر بوده موذن بودند و پشت بام منزلشان اذان میگفتند. 

ظاهرا ایشان آفت دنیا رو خوب شناخته بودند و کاملا بی علاقه به زرق و برق دنیا و بقول معروف تارک دنیا بودند

( روایت هست که حب دنیا منشاء بدبختی های انسان است) . 

انشاء الله اولین فرصت که عکسی از ایشان بدستم برسد حتما در این پست قرار میدهم . 


 ضمنا مرحوم آقا سیدحسین موسوی ره  هم صاحب کمالات معنوی و انسانی بودند که برحسب ادب و احترام از یادشان غافل نباشیم و صلواتی تقدیم روح بزرگشان نماییم . از خداوند بزرگ برایشان آرزوی درجات عالی در اعلی علیین مسئلت دارم. التماس دعا 

****************************************


دوستان خوبم به من کمک کنید و اطلاعات به من برسانید تا در این پست نام و مشخصات کامل افراد فعال و نخبه های افتخار آفرین همشهری مان  را زمینه های علمی و فرهنگی و ورزشی و ... ثبت و اطلاع رسانی کنم . تشکر و سپاس .

 

1- جناب حجت السلام والمسلمین دکتر حبیب الله شعبانی  خطیب منتخب حوزه علمیه قم و حسینیه امام همدان .

کاندیدای محترم دوره پنجم خبرگان رهبری ( شورای نگهبان ) از استان همدان - فوق دکترای حوزه علمیه قم .


2- حجت السلام والمسلمین استاد امیرحسین منطقی ،(دانشجوی دکترای رشته ادیان ) کارشناس و خطیب و مداح توانا ، منتخب حوزه علمیه قم و موسسه امام خمینی قم و خطیب برگزیده سیاسی و ولایت مدار سپاه پاسداران تهران ، قم و همدان .

3-  جناب آقای اسدالله شعبانی  - شاعر در عرصه شعر کودک. دارای  نشان درجه ی یک هنری ( دکترا ) در رشته ی شعر.  از مدیران کانون پرورش فکری تهران . ( شرح سوابق و اشنایی بیشتر با ایشان در انتهای صفحه )

4- آقای محمودی  نفراول کنکور 1391 در رشته  نقشه کشی عمومی . 

5- آقای محمد ابراهیم مهری نفراول کنکور 1391  در رشته مکانیک 

6- یادی میکنیم از جوانی عزیز که داغشان همه ما رو اندوهگین کرد .

مرحوم دکتر یاوریان که همراه فرزندشان در اوج جوانی به دیار باقی شتافتند. برایشان علو درجات از خداوند منان خواستاریم. روحشان شاد.

 7- جوانان بزرگواری که در عرصه های مختلف نام آور شده اند به اختصار متذکر میشویم: 

آقایان قاسم رضایی و علی بهادری و دکتر هادی اذری و محمدشایگان-  مجتبی جعفری و رضا جاذب (از نفرات برتر کنکور 93رشته حقوق)- دکتر محمدمبارکی نوین استاد جامعه شناسی - سرهنگ محمدمبارکی نوین - سرهنگ ارتش جناب اقای معصومی -  مهدی نصیری گرافیست  - هادی بلوری عضو تیم فوتبال الوند همدان و اقای محمدبلوری معلم نمونه استان - اقای علی سهامی حشمت پور فعال سیاسی دفتر نماینده شهرستان بهار اقای پورمختار - اقای سیدجمال فاطمی برادرشهید گرانقدر سیدیحیی فاطمی نوین ریاست محترم اداره مالیات و دارایی شهرستان بهار و لالجین . 

8- جناب یوسف منطقی - ( به درخواست نامبرده شرح سوابقشان از سیستم حذف گردید.)


9- سرکار خانم بلوری در رشته فیزیک هسته ای تحصیل و فعالیت میکنند . 
(
اقای دانیال بلوری این پیغام را گذاشته اند ).

بنده شخصا شناختی از این دوستان ندارم ، ولی بسیار خوشحال شدم که عزیزانی از همشهریان نیز در این رشته ها که آینده ساز کشورمان هستند ، توانسته اند وارد بشوند و بسی جای مباهات دارد. به سرکار خانم مهندس بلوری تبریک عرض میکنم.


10-  همشهری عزیزی ضمن گله  از بنده که چرا اقای خوشخوان را نمیشناسم ، اینچنین ایشان را معرفی کرده اند: 

 اقای مهدی خوشخوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار ، عضو هیات مدیره انجمن دانش شناسی و اطلاع رسانی ایران  ، سر دبیر نشریه اطلاع رسانی نوین ، مسئول انجمن کتابداری شهرستان و... که هر ماه تقریبا یک مقاله از ایشان درروزنامه های استان درج می گردد.11-دوست عزیزی پیغام خصوصی به  این شرح برای بنده فرستادند که در اینجا قرار میدم. باز هم عرض میکنم بنده چون اطلاعاتم کافی نیست صحت و سقم برخی مطالب را اطلاع ندارم فقط به ذکر مختصری از شرح حال عزیزان اکتفا میکنم. 

جناب منطقی لطفا از  اقای قاسم شمس فرزند مرحوم یداله شمس نیز باید نام برده شود که ایشان بورسیه دکتری در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آلبرتا کانادا می باشد که دانشگاه مذکور رتبه اول دانشگاهای این کشور را دارد و جزو 10دانشگاه برتر جهان می باشد نیز باید یاد نمود.
( بسی جای افتخار و مباهات دارد. بنده شخصا به نوبه خود و به نیابت از همشهریان خودم به همه این عزیزان تبریک مخصوص عرض میکنم و تشکر ویژه دارم. آسمانی باشید... )

**************************************************

توجه توجه : 

- ( به اطلاع عزیزان برسانم چون بنده ساکن بهادربیگ نیستم و اطلاعاتم نسبت به همشهریان در روستا محدود میباشد 

لذا خواهشمندم اطلاعات اشخاص را کاملتر برای بنده بفرستید تا در سایت روستا قرار بدهم . )

- ضمنا  دوستانی که پیام میگذارند و از دانشجویان رشته های مختلف منجمله حقوق بعنوان نخبه نام میبرند . یا کارمندان اداره جات که بحمدالله در سطح جامعه بسیارند، همگی ما  خدمت ایشان عرض ارادت داریم ولیکن با عرض پوزش از  محضر ایشان ، اگر همه را بخواهیم در این قسمت بنویسیم زیاد خوشایند و عادلانه نمیباشد . 

لیکن از افراد دارای اندیشه و تفکر و تعقل در زمینه های خاص و افراد خلاق  در عرصه های مدیریت - علمی و کاربردی و کارافرینی و چهره های  سیاسی و اعتقادی  و هنری  نام برده و معرفی کنید . تشکر 

-


( لطفا مشخصات سایر عزیزان نخبه را در قسمت ثبت نظر کامنت بگذارید تا اطلاع رسانی نماییم.  سپاس )

از بازدید و ثبت نظر شما عزیزان بسیار سپاسگذاری میکنم و از شما دعوت میکنم این وبلاگ را save کنید و تند تند به ما سربزنید. 
آسمانی باشید و معزز . 
( مدیر وبلاگ - منطقی ) 


سلام می دهم از بام خانه سمت حرم
.
.ببخش نوکرتان را بضاعتش این است

********************************************************

مطالب ارسالی توسط استاد اسدالله شعبانی :

زندگی نامه ی من
اسدالله شعبانی
گویا متولد 1337خورشیدی هستم. 4/4/37، در دامنه های الوند، روستای بهادربیك (بین كردستان وهمدان)
كودكیم به كار و كشت در تپه ماهور های دلنواز آن دهكده (كه امروزه شهری بی در و پیكر است،) گذشت. در میان مردمی فقیر وساده که تازه از چنگ وچنبره ی نظام ارباب و رعیتی در آمده بودند،
از كودكی در كنار كار و كشاورزی به مكتب خانه می رفتم. یک روز به طور اتفاقی دبستانی را که به تازگی در گوشه ی از ده ما دایر شده بود، کشف کردم. از دریچه ای سرک کشیده بودم وبچه هایی را که به ردیف پشت نیمکت های چوبی چروکیده ای نشسته بودند، تماشا می کردم که یک مرتبه یکی گوشم را گرفت. برگشتم. پیرمرد، بابای مدرسه بود که مرا هم می شناخت.همانطور مرا کشان کشان پیش مدیر مدرسه برد و اسمم را در کلاس اول نوشتتند، یکی دو تا هم کتاب درسی به من دادند و سپردند که از فردا صبح به مدرسه بروم که رفتم. تا سوم ابتدایی خواندم. ده ما چهارم و پنجم و ششم را نداشت من و دو سه تایی از بچه ها گیر دادیم تا خانواده هایمان مجبور شدند در دهکده های اطراف ما را ثبت نام کنند. بالاخره در این دهكده و آن دهكده ششم نظام قدیم را با نمره های نگفتنی گرفتم بعد هم ترك تحصیل بود و كار در كارخانه های تهران.
در تهران درس را شبانه ادامه دادم، نخست دیپلم اقتصاد اجتماعی گرفتم سپس در رشته ی زبان و ادبیات فارسی فرغ التحصیل شدم. کار شناسی ارشد در رشته ی زبان و ادبیات فارسی را نیمه کاره رها کردم تا از وقتم بهتر استفاده کنم. اما حقیقت این است که من تکه تکه درس خوانده تکه تکه زیسته و پراکنده کار کرده ام . در این پریشانی اما همه به دلخواه خود کوشیده ام سال ها برنامه کودک و نوجوان برای رادیو می نوشتم به تدریس پرداخته ام. همکاری دور و نزدیکی با دفتر تالیف کتاب های درسی داشته خصوصا در بخش مراکز پیش از دبستان به آموزش مربیان کوشیده ام فعالیت های مطبوعاتی و انتشاراتی هم بخشی از دلبستگی های من بوده و هست این اواخر هم نشان درجه ی یک هنری ( دکترا) در رشته ی شعررا از سوی وزارت ارشاد اسلامی به ما داده اند که نمی دانم به چکارم می آید!

-----------------------------------
یکی از مهمترین رویداد های زندگی من در 12 – 13 سالگی آشناییم با کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان بود که مسیر کار و زندگی مرا بکلی تغییر داد در این سال ها بود که با ولع تمام کتاب می خواندم از همه گونه کتاب که گیرم می آمد! از 12 سالگی، خاطرات روزانه می نوشتم كه تمرینی برای داستان نویسی بود و گاه شعر به شیوه قدما می ساختم، متاثر از خیام و حافظ در سالهای 55-56 با شعر نو هم آشنا شدم نخست با فروغ و... بعد نیما، كه البته درك نیما به آسانی ممكن نبود، در این سال ها قدیم و جدید را با هم می خواندم هم المعجم فی معاییر اشعارالعجم را و هم حرف های همسایه را، هم غزل می ساختم و هم به شیوه نیمایی شعر می پرداختم که در نشریات آن زمان هم چاپ می شد. بی رویه می نوشتم بی رویه هم می خواندم از غرش طوفان تا فلسفه هگل! چیزی كه نمی شناختم اما ادبیات كودك بود!
بعدها كه انقلاب آمد و من شدم کارشناس فرهنگی كانون پرورش فكری كودكان، كوشیدم برای بچه ها هم بنویسم و از همان آغاز كتاب هایم برای كودكان انتشار یافت.
نخستین کتاب های من برای بچه ها: شیشه های آسمان – زمین کوچک من – قورباغه و مار – ماهیخوار حیله گر و بازنویسی منظومی از بزک زنگوله پا بود که با نام "شنگول و منگول" از سوی انتشارات امیرکبیر(شکوفه) منتشر گردید و به یکی از پر تیراژ ترین کتاب های آن سال ها تبدیل شد.
همزمان با انتشار این کتاب ها کتاب های "ما با هم" و "گل آفتابگردان" از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار یافت که در جشنواره ی کتاب کانون" گل آفتابگردان" به عنوان کتاب برگزیده کودکان و نوجوانان شناخته شد. از آن پس کتاب های زیادی از من به چاپ رسیده بیشتر از 300 عنوان! برخی از این کتاب ها هم در جشنواره های ملی و بین المللی برنده شده اند اما بهترین جایزه ی من همان پرنده ی طلایی است که نخستین باربه خاطر کتاب "گل آفتابگردان" از دست بچه ها گرفته ام.

-----------------------------------
روباه دم بریده ( قصه عامیانه برای كودكان) خانه ادبیات - توکا

دختر باغ آرزو( قصه ای منظوم با الهام از آندرسن) با تصویرگری نسرین خسروی- توكا 1377 این كتاب در اغلب جشنواره های ملی و بین المللی كتاب برنده شده است یكی از مشهورترین و بحث برانگیزترین كتاب های كودكان در دهه ی اخیر به سبب تصویرگری بوده است.

آخرین برنده آزاد - برگردان به شعر با تصویرگری شیلا هنیز براساس قصه ای از هاریس استون - كانون پرورش فکری کودکان- این كتاب برگزیده شورای كتاب كودك بوده است.

قصه های شیرین شاهنامه دو جلدی- پیدایش 1378که جلد نخست این كتاب برگزیده شورای كتاب كودك و جلد دوم آن برگزیده جشنواره ی رشد واقع شده است.

گنجشك و پنبه دانه( قصه عامیانه) - توكا 1377

قصه شهر قشنگ جنگلی( قصه منظوم) - توكا 1379

پروانه و گل سر( مجموعه شعر كودك) كانون پرورش فکری کودکان 1375 كتاب برگزیده شورای كتاب
كودك
وکتاب های چاپ شده وزیر چاپ دیگری که در اینجا نیازی به آوردن نام آنها ندیدم همینطور نقد و نظرها و مقالاتی پیرامون ادبیات و ادبیات کودکان که برخی از آن ها در روزنامه ها و مجله ها چاپ شده است ازجمله" جستاری پیرامون شعر کودک در ایران" که از سوی کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد.

اسدالله شعبانی 1392

---------------------------------------

سری 12 جلدی قصه ی امشب نشر ویدا – نشر هگمتان( 377 افسانه ایرانی و خارجی) است كه برای كودكان ایرانی بازنویسی و بازآفرینی شده این مجموعه را بیش از دویست تصویرگر آشنا و ناآشنا تصویرگری كرده اند، ناشران كتاب ویدا و هگمتان هستند چاپ اول 1384.

درخت خرمالو( قصه كودكان) قاصدك 1365

قصه الاغه و كلاغه- كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1372

نخستین پرواز( قصه كودكان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1371 روی جلد كتاب برگزیده بلونیا

بلندترین صدا( قصه كودكان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1371

شنگول و منگول- امیركبیر (شكوفه) 1362

خاله مورچه جون- نشر شورا 1373

عمو زنجیر باف( نمایش منظوم) پیدایش 1377

قصه مار و قورباغه - امیركبیر1373

مهر مادر قصه ی کودک – توکا

حسنی و اسب سفید – قصه منظوم توکا

گوهر و گلدی مجموعه قصه کاوشگر

هیچ هیچ هیچانه مجموعه ترانه با همکاری دیگر شاعران کودک – افق 1390

فوتبالیست های مجله قصه ی منظوم طنز – قدیانی

مرغابی و ماه باز نویسی از کلیله و دمنه کانون پرورش فکری 1390

چشمه ی ماه بازنویسی از مثنوی معنوی 1390

آب و مهتاب مجموعه شعر برگزیده جشنواره کتاب کانون پرورش فکری

خانه ی پروانه ها مجموعه شعر مدرسه

تنگ بلور آسمان مجموعه شعر کتاب برگزیده ی فصل منادی تربیت

خدا خدای مهربان مجموعه شعر خردسالان به نشر

لالا لالا عروسک به نشر

تولدت مبارک مجموعه شعر کودک کاوشگر

تکه ای از دریا گزینه شعر کودک کانون پرورش فکری کودکان

باغ نقاشی به نشر

چه کسی داده به گل این همه رنگ ترجمه منظوم- شهرتاش 1391

پرطلا قصه ی منظوم نهاد هنر و ادبیات 1366

برکه منظومه ای برای نوجوانان شکوفه ی امیرکبیر 1364

خانه ی ما خانه ی آهوها- ترجمه منظومی از چلسی آراگون- تصویرگر: لسلی بیكر- افق 1370

جوجه ما گم شده بود( برگردان به شعر كودك از كریستوفر ورمل با رعایت كپی رایت) - افق 1378 این كتاب نخستین بار در سال 1993 در امریكا انتشار یافته است و جایزه های زیادی برده است

روباه دم بریده ( قصه عامیانه برای كودكان) خانه ادبیات - توکا

------------------------------------------

شعرهای بی خیال میرزا جلد نخست ( شعرهای طنز آمیز) توكا- 1382

آواز توكا( گزینه شعرهای نوجوانان از میان كتاب های قبلی خودم) توكا- 1376كتاب سال مجله پوپك برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری كودكان

عصا و اسب چوبی( برگزیده ای از شعرهای كودكان خودم) نشرتوكا- 1379 كتاب منتخب بررسی كتاب كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان

ماه نو، نگاه( منظومه ای برای كودكان)- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1385كتاب سال تشویقی وزارت ارشاد اسلامی

ما، با هم( مجموعه شعر كودكان) کانون پرورش فکردی کودکان ونوجوانان 1365

شاعر و شب بو( مجموعه شعر نوجوانان) – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1374 برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری

چراغ شكوفه ها( مجموعه شعر كودك) – انتشارات مدرسه 1370

پولك ماه-( مجموعه شعر كودكان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1375 كتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون و نیز كتاب راه یافته به كتابخانه مونیخ

ساز شاخه ها( مجموعه شعر نوجوانان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان1374

شیشه های آسمان-( مجموعه شعر نوجوانان) امیركبیر 1362

زمین كوچك من( مجموعه شعر كودك) امیر كبیر 1362

گل آفتابگردان - کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان1364 كتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون پرورشی

زمین ما، دل ما- كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1384 كتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون كتاب برگزیده جشنواره سلام بچه ها، كتاب سال تشویقی وزارت ارشاد اسلامی 1385

رنگین كمان كودكان- مجموعه شعر كودكان- كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1379
کتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون

پرچم سبز درخت( مجموعه شعر كودكان)- منادی تربیت 1385- كتاب برگزیده تشویقی وزارت ارشاد اسلامی برای كتاب فصل

-------------------------------------------

هزار سال شعر فارسی( گزینه شعر كهن برای بچه ها) به اتفاق سیروس طاهباز و احمد رضا احمدی - جعفر ابراهیمی و...- كانون پرورش فكری چاپ اول سال 1365

فعالیت های یاد دهی – یادگیری با همکاری کروهی از کارشناسان آموزش پیش دبستان – توکا 1385

خرمن شعر خردسالان( نقد و بررسی شعر كودك در ایران همراه با ششصد شعر كوتاه ) برای مراكز پیش از دبستان به عنوان بزرگترین و مهمترین منبع شعر خردسالان در ایران – نشر توكا 1386

بال های احساس مجموعه شعر جوانان 1367

پرسه های شبانه نخستین مجموعه شعر من برای جوانان پیوند 1368

شکار دست های تو با من مجموعه شعر برای جوانان توکا 1384

یک نفر رد شد از کنار دلم مجموعه شعر برای نوجواناتن و جوانان – توکا 1388 (کتاب برتر جشنواره انجمن فرهنگی ناشران ایران)


جشن جوانه ها( مجموعه شعر كودكان) مدرسه چاپ اول 1370

ساز من ساز جیرجیرك( مجموعه شعر كودكان) كانون 1373 كتاب برگزیده نومای ژاپن و جشنواره های ملی و بین الملی دیگر از جمله شورای كتاب كودك

ما همه رنگارنگیم( مجموعه شعر كودكان) توكا 1389

ترانه های شاد( مجموعه شعر كودكان) توكا 1382

شعرهای بی خیال میرزا جلد نخست ( شعرهای طنز آمیز) توكا- 1382

آواز توكا( گزینه شعرهای نوجوانان از میان كتاب های قبلی خودم) توكا- 1376كتاب سال مجله پوپك برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری كودكان

عصا و اسب چوبی( برگزیده ای از شعرهای كودكان خودم) نشرتوكا- 1379 كتاب منتخب بررسی كتاب كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان

ماه نو، نگاه( منظومه ای برای كودكان)- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1385كتاب سال تشویقی وزارت ارشاد اسلامی

ما، با هم( مجموعه شعر كودكان) کانون پرورش فکردی کودکان ونوجوانان 1365

شاعر و شب بو( مجموعه شعر نوجوانان) – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1374 برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری

چراغ شكوفه ها( مجموعه شعر كودك) – انتشارات مدرسه 1370

پولك ماه-( مجموعه شعر كودكان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1375 كتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون و نیز كتاب راه یافته به كتابخانه مونیخ
-----------------------------------------
این هم نام برخی از کتاب های چاپ شده ی من برای کودکان و نوجوانان:

هزار سال شعر فارسی( گزینه شعر كهن برای بچه ها) به اتفاق سیروس طاهباز و احمد رضا احمدی - جعفر ابراهیمی و...- كانون پرورش فكری چاپ اول سال 1365

فعالیت های یاد دهی – یادگیری با همکاری کروهی از کارشناسان آموزش پیش دبستان – توکا 1385

خرمن شعر خردسالان( نقد و بررسی شعر كودك در ایران همراه با ششصد شعر كوتاه ) برای مراكز پیش از دبستان به عنوان بزرگترین و مهمترین منبع شعر خردسالان در ایران – نشر توكا 1386

بال های احساس مجموعه شعر جوانان 1367

پرسه های شبانه نخستین مجموعه شعر من برای جوانان پیوند 1368

شکار دست های تو با من مجموعه شعر برای جوانان توکا 1384

یک نفر رد شد از کنار دلم مجموعه شعر برای نوجواناتن و جوانان – توکا 1388 (کتاب برتر جشنواره انجمن فرهنگی ناشران ایران)


جشن جوانه ها( مجموعه شعر كودكان) مدرسه چاپ اول 1370

ساز من ساز جیرجیرك( مجموعه شعر كودكان) كانون 1373 كتاب برگزیده نومای ژاپن و جشنواره های ملی و بین الملی دیگر از جمله شورای كتاب كودك

ما همه رنگارنگیم( مجموعه شعر كودكان) توكا 1389

ترانه های شاد( مجموعه شعر كودكان) توكا 1382

شعرهای بی خیال میرزا جلد نخست ( شعرهای طنز آمیز) توكا- 1382

آواز توكا( گزینه شعرهای نوجوانان از میان كتاب های قبلی خودم) توكا- 1376كتاب سال مجله پوپك برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری كودكان

عصا و اسب چوبی( برگزیده ای از شعرهای كودكان خودم) نشرتوكا- 1379 كتاب منتخب بررسی كتاب كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان

ماه نو، نگاه( منظومه ای برای كودكان)- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1385كتاب سال تشویقی وزارت ارشاد اسلامی

ما، با هم( مجموعه شعر كودكان) کانون پرورش فکردی کودکان ونوجوانان 1365

شاعر و شب بو( مجموعه شعر نوجوانان) – کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1374 برگزیده جشنواره كانون پرورش فكری

چراغ شكوفه ها( مجموعه شعر كودك) – انتشارات مدرسه 1370

پولك ماه-( مجموعه شعر كودكان) كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1375 كتاب برگزیده جشنواره كتاب كانون و نیز كتاب راه یافته به كتابخانه مونیخ

-----------------------------------------

اسدالله شعبانی در مدرسه ای در زادگاهش بهادربیگ همدان
برچسب ها: نخبه های روستا، نفرات اول، شهدا نخبه هستند، وبلاگ روستای شهید پرور بهادربیگ، بهادربیگ، اسدالله شعبانی شاعر کودک، آثار نخبگان روستا،
[ شنبه 9 دی 1391 ] [ 03:46 ق.ظ ] [ محمد منطقی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

اطلاعات بروز روستای بهادربیگ ( مالک اشتر ) را در این وبلاگ جستجو کنید .
bahadorbeyg Iran .

بازدید کنندگان عزیز لطفا جهت ارسال مطالب خود از قبیل عکس و متن و اسناد و هر گونه انتقادات و پیشنهادات در رابطه با موضوعات وبلاگ، از طریق ثبت نظرات وبلاگ یا آدرس ایمیل ذیل با مدیریت وبلاگ ( محمد منطقی ) مکاتبه فرمایید. سپاسگزارم.

EMAIL: mrtaha0313@gmail.com

ارسال ایمیل های تبلیغاتی مطلقا ممنوع میباشد.

شماره شبکه های مجازی (بدون تماس) جهت ارسال مطالب جهت وبلاگ :
09184458157
نویسندگان
نظر سنجی
آیا وبلاگ روستای بهادربیک مورد پسند و رضایت خاطر شما قرار گرفته است؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


کد موزیک آنلاین برای وبگاه